Diary // Proč se lidi mění?

27. ledna 2013 v 22:15 | Salvatore-Vampire |  Diary

Od tej doby co jsem na střední, jsem si všímal jistých změn v mém chování a změny v názorech. Pořád mi běží hlavou čím to tak asi bude. A pak jsem na to asi přišel.

Střední je předci něco uplně jinýho, jiné prostředí, jiné kamarádi, šance k novýmu začátku. Asi jsem tej šance využil.

Uvědomil jsem si chyb co jsem dělal dřív a snažil se je napravit. A taky že napravil. Uvědomil jsem si jak jsem se choval v jisých situacích a taky jsem si uvědomil to jak to bylo ubohý a trapný.

To je asi vše o tom proč jsem se změnil na začátku prváku.

Nedávno jsem se pohádal s kamarádkou o který jsem měl dojem že mi byla nejbližší. Nevím co se stalo, ale prostě mě přestala zdravit. A to vedle sebe sedíme. Když jsem se zeptal co se děje, tak mi řekla že bych jí to měl říct spíš já. O.o
Jako fakt sorry, ale házet vinu na mě když jsem nic neprovedl?? WoW!

Řekla mi že se semnou chce bavit. Tak jsem se jí omluvil. A pak přišla další hysterická vlna keců, o tom jak furt jde jen o mě, jak jí to přestává bavit. Vytkla mi to jak se chovám. O.o Na začátku jí to moc nevadilo. Okay, vzal jsem to, když jí to semnou nebaví, tak ať se baví s někým jiným, s kým jí bude líp. Já se kvůli tomu měnit nehodlám, jsem se sebou nadmíru spokojen. Fajn, nějak jsem to přežil. Ale že mě začne pomlouvat a šířit o mě drby a pak se ke mě ještě "nenápadně" vtírat, to na mě bylo moc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dena Hviezdička Dena Hviezdička | Web | 16. července 2013 v 17:12 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama